.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Vote_lcapMısır'da halk korkudan sakalını kesiyor I_voting_barMısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Vote_rcap 
berfin
Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Vote_lcapMısır'da halk korkudan sakalını kesiyor I_voting_barMısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
yorumsuz kadın özgürlük sarı yalnızlık SosyoLoji paint belkide papatya mutluluk 2023 zorunlu hatırla sevgi Dost 2022 muhtesim sıcak bahar elveda şair odun beden değilim neden sevmek
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Empty
    MesajKonu: Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor   Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor Icon_minitimeÇarş. Tem. 03, 2013 10:05 pm

Ordunun ülkenin yönetimini ele geçirmesinin ardından Mursi yanlıları ile muhalifler arasında ciddi çatışmalar yaşanırken, insanların sakallarını kesmeye başlaması intikam eylemlerinden duyulan endişeyi de gözler önüne serdi.
    MUHALİFLER SEVİNÇLİ MURSİ TARAFTARLARI TEPKİLİ
    Mısır'da Genelkurmay Başkanı Abdülfettah el Sisi'nin canlı yayında devlet televizyonundan Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin devrildiğini ve erken seçimlere gidileceğini açıklamasının ardından, muhalifler ve Mursi yandaşları sokaklara döküldü. Yaşanan gelişmeleri muhalifler sevinçle karşılarken, Mursi taraftarları ise tepki gösterdi.
    Ordunun açıklama yapmasının beklendiği saatlerde, Mursi destekçileri ile muhalifler arasında çok ciddi çatışmalar yaşandı.
    Şok haber! 25.000 TL kredi, 750 TL taksitle! Hemen başvur!
    Vodafone İş Ortağım, M2M teknolojisi ile %20’ ye varan yakıt tasarrufu sağlanıyor.

Tanklar, Kahire Üniversitesi çevresinde ordunun açıklama yapacağı bildirilen saatlerden itibaren konuşlanmaya başladı. Üniversite etrafında toplanan muhalifler ile Mursi'ye destek veren gruplar arasında taşlı sopalı çatışmalar yaşandı. Kahire Üniversitesi'ni ablukaya alan tanklar, burada çatışan gruplara müdahale etti.
    Kahire Üniversitesi'nde ise Mursi'ye destek gösterisi düzenleyenlere muhalifler tarafından ateş açılarak saldırıldı. Olayda en az 16 kişi hayatını kaybetti.
    30 Haziran'dan beri yaşanan olaylarda ise ölü sayısı 40'a yaklaşırken, yaralı sayısı ise bini geçti.
    Ordu, Mursi yanlılarına müdahale olmadığını, güvenlik çemberine alındıklarını açıkladı. Ancak Amerikan televizyonu CNN'e konuşan Müslüman Kardeşler Sözcüsü Gehad el-Addad, askerlerin meydanın kuzey ve güney girişlerini kapattığını, kendilerini uzaklaştırmaya çalıştığını söyledi.
    El-Addad, askerlerin havaya uyarı ateşi açtığını ve bir Müslüman Kardeşler üyesinin bacağından vurulduğunu söyledi. Akşam Mursi yanlılarının gösterileri devam ederken ilerleyen saatlerde birçok kişi sessizce oturmaya başladı, zaman zaman ordu ve Sisi karşıtı sloganlar atıldı. Rabia-tül Adeviyye Camii'ndeki göstericiler, hoparlörlerden yayınlanan Musri'nin eski ses kayıtlarını dinledi.
    KORKUDAN SAKALLARINI KESİYORLAR
    Mısır'da seçimlerde gözlemci faaliyeti yürüten National Democratic Institute'ten (Ulusal Demokratik Enstitü) Hafsa Halawa ise ordunun yarattığı tedirginliği Twitter'dan yazdığı "Şimdiden birçok insanın intikam şiddeti korkusu ile sakalını kestiğini duydum. Erkek kardeşim de sakalını kesmeyi düşünüyor" mesajı ile anlattı.
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Mısır'da halk korkudan sakalını kesiyor
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » yaşasın halk islamı
    » Kadınlar Halk Fırkası