.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
bjk mersin canlı izle Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
bjk mersin canlı izle Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
bjk mersin canlı izle Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
bjk mersin canlı izle Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
bjk mersin canlı izle Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
bjk mersin canlı izle Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
bjk mersin canlı izle Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
bjk mersin canlı izle Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
bjk mersin canlı izle Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
bjk mersin canlı izle Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
bjk mersin canlı izle Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
bjk mersin canlı izle Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
bjk mersin canlı izle Vote_lcapbjk mersin canlı izle I_voting_barbjk mersin canlı izle Vote_rcap 
berfin
bjk mersin canlı izle Vote_lcapbjk mersin canlı izle I_voting_barbjk mersin canlı izle Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
özgürlük sarı hatırla yorumsuz zorunlu sıcak elveda muhtesim SosyoLoji sevmek sevgi 2023 belkide odun mutluluk bahar papatya Dost yalnızlık kadın şair beden paint neden 2022 değilim
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

bjk mersin canlı izle

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : bjk mersin canlı izle Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : bjk mersin canlı izle Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

bjk mersin canlı izle Empty
    MesajKonu: bjk mersin canlı izle   bjk mersin canlı izle Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2016 9:08 am

Spor Toto Süper Lig  Beşiktaş Mersin İdmanyurdu maçı izle. Şifresiz  Beşiktaş Mersin İdman Yurdu maçı donmadan HD izle. Şifresiz olarak Justin TV ekranlarında yayınlanacak  Beşiktaş Mersin İdmanyurdu maçı izle.  Beşiktaş Mersin İdmanyurdu donmadan HD maç izle. Şifresiz olarak  Beşiktaş Mersin İdmanyurdu maçını donmadan izleyebilirsiniz.

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş Mersin İdmanYurdu ertelenme maçı Canlı yayını. Şifresiz olarak yayınlanacak Beşiktaş Mersin İdmanYurdu maçı izle. Lig TV ekranlarında yayınlanacak Beşiktaş Mersin İdmanyurdu maç izle. Beşiktaş Mersin İdmanyurdu maç yayını ve frekansları. Donmadan HD kalitesinde Beşiktaş Mersin İdman Yurdu maç yayını izle. Süper Lig 18. Hafta 2. dönem başlaması beklenen ve kar yağışı nedeniyle ertelenen mücadelesi HD kalitesiyle ekranda olacak.

17 Ocak 2016 tarihinde yoğun kar yağışı nedeniyle 12. dakikada ertelenen mücadele TFF kararıyla 12. dakikadan itibaren devam edecek. Saat 19.30'da başlayacak Beşiktaş Mersin İdmanYurdu maçı yayını. 0-0 Skorla 12. dakika devam edecek BJK Mersin İY maç yayını sizlerle olacak.

Beşiktaş Mersin İdman Yurdu Son Durumları!

Geçen Hafta Galatasaray 2-1 yenerek oldukça morelleri olan Ümit Özat öğrencileri Beşiktaş yenerek düşme potasında sıyrılmak istiyor. 17 puanla ligde 17. sırada yer alan Mersin İdman Yurdu düşmemek için bu maçı mutlak kazanmak durumunda. En yakın 15. sırada Kayserispor yakalamak büyük avantaj olacak Mersin İdman Yurdu bu maçı kazanmaktan başka şansı yok.

Ligde 2 maçı eksik ve 2 maçta kar nedeniyle ertelenen Beşiktaş 19 maçta 45 puanla ligde 2. sırada. Fenerbahçe puanı ise 49. Beşiktaş 2 maçı kazandığı düşünülürse 51 puanla Süper lig lideri konumunda. Ancak bu 2 maçta (Mersin İdmanYurdu,Trabzonspor) beraberlik dahilinde 2 puan bıraktığında liderliği Fenerbahçe kaptırmış olacak. En son 10 gün önce galip gelen Beşiktaş, Başakşehir ve Beşiktaş 2-2 berabere kalmış ve puanlar kaybetmişti. Beşiktaş Mersin İdman Yurdu karşısında tam 11'i ile çıkacak.

Beşiktaş Mersin İdman yurdu maçı Başakşehir Fatih Terim Stadında oynanacak ve Barış Şimşek yönetecek.

Beşiktaş Mario Gomez tek forvet olarka çıkacağı maçta Gökhan Töre Olcay Şahan ve Jose Ernosto Sosa ile hücüm bulacak. İkinci Yarı Quaresma ve Cenk Tosun hamleleri skora göre gelecek.

Beşiktaş Cephesi Hakeme Halen isyanlarda!

Beşiktaş cephesinde Hakeme büyük isyan var. Kar engeli nedeniyle Mete Kalkavan yöneteceği maçta son dakika Barış Şimşek MHK tarafından maça verilen hakem oldu. Başakşehir maçında canı çok yanan Beşiktşa Başakşehir böyle birşeyle karşılaşmak istemiyor.

Beşiktaş Mersin İdman Yurdu maçı Lig TV , Justin TV ekranlarında ücretsiz olarak izleyebilecek. Beşiktaş Mersin İdman Yurdu maçını dinlemek isterseniz Koprubasi Video bölümünde takip edebilirsiniz.

Beşiktaş Mersin İdman Yurdu maçını izlemek için TIKLAYINIZ
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

bjk mersin canlı izle
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » canlı tv izle
    » Kayserispor - Mersin İdman Yurdu: 0-1
    » 73' GOL... Beşiktaş 1-0 Mersin İdmanyurdu (Sosa)
    » Trabzonspor evinde Mersin İdmanyurdu'nu yendi
    » Şirinler Çizgi Film izle