.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Güneş: Galibiyeti hak ettik Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Güneş: Galibiyeti hak ettik Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Güneş: Galibiyeti hak ettik Vote_lcapGüneş: Galibiyeti hak ettik I_voting_barGüneş: Galibiyeti hak ettik Vote_rcap 
berfin
Güneş: Galibiyeti hak ettik Vote_lcapGüneş: Galibiyeti hak ettik I_voting_barGüneş: Galibiyeti hak ettik Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
şair Dost elveda belkide odun yorumsuz hatırla neden özgürlük sıcak bahar muhtesim sevmek 2023 sarı papatya zorunlu yalnızlık kadın paint 2022 beden sevgi değilim mutluluk SosyoLoji
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Güneş: Galibiyeti hak ettik

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Güneş: Galibiyeti hak ettik Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Güneş: Galibiyeti hak ettik Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Güneş: Galibiyeti hak ettik Empty
    MesajKonu: Güneş: Galibiyeti hak ettik   Güneş: Galibiyeti hak ettik Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:38 am

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bucaspor karşısında kazanmayı hak ettiklerini söyledi.
    Güneş, 2-0 galibiyetleriyle sona eren maçın ardından yaptığı değerlendirmede, sahalarında kazanmaları gereken bir karşılaşmayı oynadıklarını belirterek, ''O niyet ve iştah ile maça başladık. İlk dakikadan itibaren pozisyonlar bulduk ve golü de attık'' dedi.
    Ancak daha sonra rakibin de iyi paslar yapıp hücuma çıktığını ifade eden Güneş, ''Top kayıpları da olunca gol şansları verdik. Daha sonra kontrollü oynamaya çalıştık ve başarılı olduk. Bir penaltı golü de bularak maçtan galibiyetle ayrıldık. Böylesine bir maçta kazanmak önemliydi. Kazanmayı hak ettiğimizi düşünüyorum'' diye konuştu.
    Trabzonspor'un lider olmasının herkesi beklenti içine soktuğunu anlatan Güneş, şunları söyledi:
    ''Çok farklı galip gelmemiz ve çok iyi oynamamız, rakibe şans vermememiz bekleniyor. Bu her maçta olmaz. Bu beklenti baskıya ve güvensizliğe neden olur. Artık günümüzde hiçbir rakip 'gel sen gol at direnmeyeceğiz' demiyor. Önemli olan takım disiplini. Beni bu akşam en çok memnun eden Cale'nin mükemmel oynamasıydı. Çünkü çok eleştirilen bir oyuncuydu.''

-AYBABA'NIN AÇIKLAMASI-

Bucaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ise oyunun başında gol yediklerini belirterek, ''Bu Fenerbahçe maçında da böyle oldu. Tabii gol yeyince konsantrasyonunuz bozuluyor. Zaten gücünüz ve kaliteniz belli. Sıkıntılar maçın başında başlıyor'' dedi.
    Yedikleri gol sonrası 4-5 gol pozisyona girdiklerini ifade eden Aybaba, ''Gol yollarında sıkıntı yaşıyoruz. Maalesef ne kadar çalışırsak çalışalım bu mevkideki oyuncuların gol atma becerisini geliştiremiyorsunuz. 3 genç oyuncuyu bu maçta oynattık. Bucaspor'un geleceği bunlara bağlı. Devre arası 2-3 oyuncu takviye yaparak ligde kalıcı olacağız'' diye konuştu.
    Aybaba, geçen sezon Bursaspor'un şampiyon olarak bir milat yaptığını, Trabzonspor'un bu yıl şampiyonluğu daha çok hak ettiğini sözlerine ekledi.

-UMUT BULUT, 61. GOLÜNÜ ATTI-

Trabzonspor'un forvet oyuncusu Umut Bulut, karşılaşmanın 6. dakikasında attığı gol ile bordo-mavili takımdaki 61. golünü kaydetti.
    Umut Bulut, bu sezon ligdeki gol sayısını da 7'ye çıkardı.

-COLMAN'DAN SİFTAH-

Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu Gustavo Colman ise penaltıdan attığı gol ile bu sezon ligdeki ilk golünü attı. Geçen sezon ligde 9 golle Umut Bulut'un ardından bordo-mavili takımda en fazla ikinci golü kaydeden Arjantinli oyuncu, ligin 15. haftasında siftah yapmış oldu.
    Geçen günlerde çocukları olan Colman ve Engin Baytar, bordo-mavili takımın ikinci golünün ardından bebek sallama hareketi yaparak sevinç yaşadılar.

-MAÇTAN SONRA KOLBASTI-

Bucaspor'u 2-0 yenerek liderliğini sürdüren bordo-mavili takımda, futbolcular maçın bitimin ardından orta alanda toplanarak kolbastı oynayıp taraftarlarla birlikte galibiyetin sevincini yaşadılar.
    Daha sonra taraftarların isteği üzerine Engin Baytar, taraftarlara üçlü çektirdi.

-TARAFTARLAR GÜNEŞ'İ BEKLEDİ-

Karşılaşmanın bitiminin ardından kale arkası ve maraton tribünde bulunan iki grup teknik direktör Şenol Güneş'i çağırdı. Soyunma odasına giden ve daha sonra basın toplantısına katılan Güneş, tekrar sahaya dönerek taraftarları selamladı.
    Taraftarlar, Şenol Güneş lehine tezahüratlar yaparak başarılı çalıştırıcıya destek verdiler.
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Güneş: Galibiyeti hak ettik
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Biz mi istedik yoksa hak mı ettik ?
    » Güneş'in Fener'den istediği golcü
    » ŞENOL GÜNEŞ TRABZONDA
    » Güneş ışınlarına dikkat!!!!
    » GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ