.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Vote_lcapVergi prim borçları için son rotuşlar  I_voting_barVergi prim borçları için son rotuşlar  Vote_rcap 
berfin
Vergi prim borçları için son rotuşlar  Vote_lcapVergi prim borçları için son rotuşlar  I_voting_barVergi prim borçları için son rotuşlar  Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
zorunlu değilim sevgi mutluluk şair yorumsuz sevmek odun belkide bahar Dost sarı SosyoLoji özgürlük paint 2023 2022 neden sıcak papatya kadın muhtesim beden yalnızlık elveda hatırla
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Vergi prim borçları için son rotuşlar

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Vergi prim borçları için son rotuşlar  Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Vergi prim borçları için son rotuşlar  Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Vergi prim borçları için son rotuşlar  Empty
    MesajKonu: Vergi prim borçları için son rotuşlar    Vergi prim borçları için son rotuşlar  Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 8:53 am

Başbakan Yardımcısı Babacan, vergi ve prim borçlarının yeniden yapılandırılmasıyla ilgili yasa tasarısı taslağının aşağı yukarı hazır olduğunu belirterek, taslağın rotüşlarını tamamlamak üzere olduklarını açıkladı.
    Babacan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Genişletilmiş Başkanlar Kurulu toplantısının basına kapalı bölümünün ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, toplantının, oldukça faydalı, açık ve samimi geçtiğini söyledi.

Daha önce TİM ile çeşitli sebeplerle oldukça sık bir araya geldiklerini ifade eden Babacan, şöyle konuştu:

''15 gün önce yeni yönetim kurulu olarak Ankara'da bizi ziyarete geldiler. İhracatçılarımızın sorunlarını beraber değerlendirdik. Bugün de tüm başkanlarla, tüm sektörlerle beraber daha geniş bir sohbet imkanımız oldu. Bizim için de oldukça faydalı oldu. Direkt konuları dinlemek, çözüm üretmek açısından son derece önemli. Sorunları ne kadar açık ve gerçekçi bir zeminde tartışırsak, ne kadar gerçeği beraberce görürsek, çözüm üretmek de o kadar kolaylaşıyor.''

TİM'in şu anda hazırlamış olduğu önemli bir strateji dokümanı bulunduğunu, bunun daha taslak halinde olduğunu belirten Babacan, buna da önümüzdeki haftalarda son halini vermenin önemli olacağını vurguladı.

Ali Babacan, sözlerine ''Eğer 2023 yılında 500 milyar dolar bir ihracat hedefi koyduysak, bu hedefe ulaşmak için neler yapılması gerektiğine de kamu, hükümet, özel sektör, sanayimiz, iş dünyamız beraberce bir strateji çizmemiz ve nihai kararlarımızı vermemiz gerekecek. Ben de o çalışma için ayrıca Büyükekşi'nin şahsında diğer tüm TİM üyelerine teşekkür ediyorum'' diye devam etti.

Soruları da yanıtlayan Babacan, vergi ve prim borçlarıyla ilgili yeniden yapılandırmaya ilişkin bir soruya ''Artık onun yasa tasarısı taslağı aşağı yukarı hazır ama son rötuşlar yapılıyor. Dün o konuda Başbakanımızla uzun bir toplantı yaptık. Kendisinin görüşlerini, talimatlarını da aldık. Taslağı, son rötuşları da yaptıktan sonra en geç bir iki hafta içinde Meclise sevk ederiz diye düşünüyorum'' karşılığını verdi.

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi de, toplantıda, başkanların sektörleriyle ilgili sorunları, kurla ilgili görüşlerini dile getirdiklerini belirterek, ''Özellikle teşvikle ilgili bir takım taleplerimiz vardı. Bir ay içerisinde tekrar sektörel ve bölgesel teşvik konusunda çalışma yapıp, Başbakan Yardımcımıza ileteceğiz. Bundan sonra da her halükarda diyalog halinde olup, görüşlerimizi paylaşacağız'' dedi.

AA

Vergi prim borçları için son rotuşlar  577120100511122839906
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Vergi prim borçları için son rotuşlar
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Çalışanlara vergi sürprizi
    » Vergi borcunuz var mı? TIKLAYIN ÖĞRENİN
    » Sevmek için geç yaşamak için erken
    » İYİ BİR KİŞİLİK İÇİN
    » Dua için bir rica