.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Vote_lcapSurvivor'ın galibi belli oldu mu? I_voting_barSurvivor'ın galibi belli oldu mu? Vote_rcap 
berfin
Survivor'ın galibi belli oldu mu? Vote_lcapSurvivor'ın galibi belli oldu mu? I_voting_barSurvivor'ın galibi belli oldu mu? Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
değilim özgürlük yalnızlık SosyoLoji neden 2023 sevgi odun kadın papatya şair bahar elveda sarı yorumsuz paint zorunlu muhtesim sıcak sevmek 2022 hatırla mutluluk Dost belkide beden
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Survivor'ın galibi belli oldu mu?

YazarMesaj
    Misafir
    Misafir
    Anonymous

Survivor'ın galibi belli oldu mu? Empty
    MesajKonu: Survivor'ın galibi belli oldu mu?   Survivor'ın galibi belli oldu mu? Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 4:57 am

Survivor'ın galibi belli oldu mu? 86114Her pazar reytingleri alt üst eden Survivor'ın galibi belli oldu iddiası ortalığı karıştırdı.Her pazar izlenme oranıyla reyting listelerini alt üst eden Survivor'ın kulislerde konuşulan galibini Posta Gazetesi Yazarı Mesut Yar köşesinde yazdı. Bu yazı üzerine Acun Medya'da bir açıklama göndererek bu iddiayı yalanladı.

İşte Mesut Yar'ın yazısının konuyla ilgili bölümü ve Acun Medya'dan yapılan açıklama...

Survivor Kızlar Erkekler açık ara önde kapattı pazar gecesini. Yarışmanın gideni Gizem olunca izlenme oranı ikiyle çarptı kendini... Bilmeyenler için Var mısın Yok musun'dan itibaren başlayıp Survivor'da zirve yapan bir aşktan söz ediyoruz. Birbirini koruyup kollayan iki sevgili aynı potaya düşünce ayrılık da kaçınılmaz oldu...

Acun'dan torpilli olduğunu düşündüğümüz Hakan'ın kulisler karşısındaki yalnızlığı kişisel olarak içimi acıtsa da bu yarışmanın altını çizdiği başka bir durum vardı... Hepsi bir önceki koşuda “iyilik timsali” olan bu arkadaşlar, insan içine çıkamayacak kadar nasıl değiştiler? En yakın şık, başlarına güneş geçmiş olması.

O da değilse, suyunda bir enayilik var Panama'nın... Neyse. İnternet sitelerinde yarışmanın sonucu açıklandı zaten. Bilmeyenler için bunu da not düşelim; Survivor'un çekimleri çoktan bitti ve iddiaya göre yarışmayı İhsan kazandı! Bu haber işin heyecanını alır mı, bilemem elbette.

Ama şunu biliyorum ki, Survivor'un ballı reytingi geçen hafta veda eden Türk Malı'ndan doğan reyting açığını kapatacak Show TV'nin... Çünkü, bir sonraki bölümü merak ettirir kıvama geldi yarışma; Sezar'ın hakkı Sezar'a...

ACUN MEDYA'DAN AÇIKLAMA

Posta Gazetesi Köşe Yazarı Mesut Yar'ın iddiası üzerine Acun Medya'dan yapılan açıklamada, final bölümlerinin henüz çekilmediği ve kazanan ismin belli olmadığı belirtildi.

İşte o açıklama:

"Acun Medya tarafından hazırlanmakta ve Show Tv tarafından yayınlanmakta olan Survivor isimli televizyon programımız ile ilgili dün bir köşe yazarının köşesinde çeşitli iddialar yer almıştır. Programımızın finalinin çekilmiş ve kazananın belli olduğu gibi enteresan bir fikirden hareket eden yazıda bir de kazanan isim zikredilmiştir.

Bu bilgi tamamen yanlıştır. Programın çekimlerine başlarken yarı final ve finalin canlı yayınlanacağını anons etmiş olmamıza karşın bu tarz yanlış yönlendirmeler hem projemize zarar vermekte hem de basın etik anlayışı ile uymamaktadır.

Kamuoyunu ve programımızın değerli izleyenlerini doğru bilgilendirmek amacıyla bu açıklamayı yapmayı yararlı bulduk. Survivor Kızlar-Erkekler programının yarı final ve final bölümleri henüz çekilmemiş olup, kazananı da henüz belli değildir. Survivor heyecanı son bölüme kadar tüm hızıyla devam edecektir."

Survivor'ın galibi belli oldu mu?
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » 2009 ASGARİ ÜCRETLERİ BELLİ OLDU
    » kktc seçim sonuçları belli oldu
    » Beşiktaş'ın rakipleri belli oldu
    » Dünya Kupası maç saatleri belli oldu
    » 2014 sınav tarahileri belli oldu