.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Vote_lcapSakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı I_voting_barSakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Vote_rcap 
berfin
Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Vote_lcapSakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı I_voting_barSakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
2023 sarı özgürlük muhtesim neden beden yalnızlık odun SosyoLoji şair Dost belkide 2022 kadın yorumsuz elveda sıcak hatırla papatya değilim sevmek bahar sevgi mutluluk paint zorunlu
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Empty
    MesajKonu: Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı   Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 11:28 pm

Diğer SİYASET haberlerini okumak için tıklayınız...
    Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı 587920081226015446936

DTP'li Sırrı Sakık, Fatih Terim'in aldığı maaşın peşini bırakmayacak gibi... Dün açıklanan asgari ücret oranlarını eleştiren Sırrı Sakık, adalet terazisini yine Fatih Terim'in maaşı üzerine kurdu...

Ersin Çelik'in haberi
    Geçtiğimiz yıl Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in aldığı maaşı Meclis'e taşıyarak büyük bir tartışmayı başlatan DTP Muş Milletvekili Sırrı Sakık yine aynı konuyu gündeme getirdi.
    'BİR ZAAT'IN MAAŞINA GELEN ZAM!

TBMM’de 2009 bütçe görüşmelerinde söz alan Sakık, dün açıklanan asgari ücret oranları ile ‘bir zat’ dediği Fatih Terim’in maaşına yapılan 160 bin YTL’lik zammı karşılaştırdı. Sakık, Fatih Terim’in bir yıllık maaşın 600 küsur asgari ücretlinin maaşına denk olduğunu söyledi.

Milli Takımlar sorumlusu Fatih Terim’in maaşının Futbol Federasyonu’nun yaptığı zamla 100 bin YTL’den, 260 YTL’ye çıkarıldığını belirten DTP Milletvekili, ''Futbol Federasyonu, bir zatın maaşını, 100 bin YTL'den 260 bin YTL'ye çıkarıyor. Onlara var, onun aldığı bir yıllık ücret, 600 küsur asgari ücretlinin aldığı maaşla eş değerde. Onlara gücünüz yetmiyor'' ifadesini kullandı.

"BİR TANE TERİM VAR" GÖNDERMESİNİ YAPMIŞTI

2007’nin Aralık ayında Meclis’te yapılan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü bütçe görüşmelerinde Meclis’e taşınan Terim’in maaşı ve günlerce tartışılmıştı.

Fatih Terim’in maaşı, son olarak yarı final oynadığımız Avrupa Şampiyonası’ndan önce polemik konusu olmuştu. Terim, aldığı maaşı diline dolayan Sırrı Sakık’a, “Bazılarını tenzih ediyorum ama onlardan 550 tane var benden bir tane. Paramı ben belirlemedim” cevabını vermiş, Sakık da bunun üzerine, milletvekillerinin halkın oyu ile göreve geldiğini, böyle bir kıyaslamanın yanlış olduğunu söylemişti.

GÜL'DEN 8.5, ERDOĞAN'DAN 15 KAT FAZLA HESAPLANDI

Öte yandan, Fatih Terim’in o dönem aldığı 135 bin 595 YTL maaş; Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den 8.5, Başbakan Tayyip Erdoğan'dan 15, bir asgari ücretliden de 311 kat daha fazla olarak hesaplanmıştı.

Fatih Terim'in bir yıl içinde maaşını 3 kez Meclis'te tartışmaya açarak ülke gündemine taşıyan Sakık'a bu sefer nasıl bir cevap vereceği merak konusu oldu.

HABER 7
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Sakık'ın 'asgari ölçüsü' Terim'in maaşı
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Asgari ücrette 2010 zam oranı belirlendi
    » 2009 ASGARİ ÜCRETLERİ BELLİ OLDU