.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Vote_lcapİlk güzel haber Mısır'dan geldi I_voting_barİlk güzel haber Mısır'dan geldi Vote_rcap 
berfin
İlk güzel haber Mısır'dan geldi Vote_lcapİlk güzel haber Mısır'dan geldi I_voting_barİlk güzel haber Mısır'dan geldi Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
şair papatya sevgi özgürlük hatırla 2023 kadın zorunlu sevmek Dost muhtesim odun belkide SosyoLoji değilim 2022 paint sıcak elveda beden neden sarı yalnızlık yorumsuz mutluluk bahar
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

İlk güzel haber Mısır'dan geldi

YazarMesaj
    Misafir
    Misafir
    Anonymous

İlk güzel haber Mısır'dan geldi Empty
    MesajKonu: İlk güzel haber Mısır'dan geldi   İlk güzel haber Mısır'dan geldi Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 4:30 am

İlk güzel haber Mısır'dan geldi 82470İsrail'in kanlı baskını sonrası gelen uluslar arası baskıların ilk önemli sonuçlarından biri Mısır'ın Gazze'ye açılan Refah sınır kapısını sürekli açık tutacağının duyurulması oldu.Saldırıyı görüşmek üzere acil toplanan Arap Dışişleri Bakanları toplantısı sonrası yaptığı basın toplantısında Arap Birliği Genel Sekreteri Amr Musa, Mısır'ın Refah sınır kapısını bundan sonra sürekli olarak insani yardımlar için açık tutacağını belirtti. Ancak Mısır konuyla ilgili olarak herhangi bir resmi açıklama yapmadı.

22 üyeli Arap Birliği'nin dün akşam gerçekleşen Dışişleri Bakanları acil toplantısında Irak ve Suriye'nin de aralarında bulunduğu 12 ülke dışişleri, 6 ülke devlet bakanları düzeyinde katılırken, 4 ülke ise büyükelçiler düzeyinde temsil edildi. Basın toplantısında Türkiye'nin gösterdiği kararlılık ve uluslar arası camiayı harekete geçirme girişimlerine tam destek verdiklerinin altını çizen Musa, buna en güzel örneğin BM'deki ortak hareket olduğunu söyledi.

Arap Birliği toplantısında İsrail'in Gazze'ye uyguladığı ablukanın bir an önce kaldırılması çağrısında bulunulduğunu ifade eden Musa Gazze'ye ablukanın kaldırılması konusunu BM Güvenlik Konseyi'ne getirmeyi de planladıklarını belirtti.

Açık denizdeki saldırıyı terörist bir eylem olarak değerlendiren Musa, gelişmeler konusunda Türk Başbakan ve Dışişleri bakanıyla temas halinde olduklarını ifade etti. 9 Haziran'da yapılacak Türk-Arap Forumu'na üst düzey katılım gerçekleştireceklerinin de altını çizen Musa, bu forum boyunca Filistin konusunda Türkiye ile yan yana, omuz omuza olduklarını göstereceklerini vurguladı.

Gazze ve Filistin konusunun sadece Arap ya da başka bir ülkenin sorunu olmadığına da işaret eden Musa, bu konunun tüm dünyanın sorumluluğunda olduğunu, uluslar arası camia ile birlikte hareket etmek istediklerini ifade etti.

İlk güzel haber Mısır'dan geldi
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Emeklileri sevindirecek çok güzel haber
    » O Geldi Rahmet Peygamberi Geldi Hoşgeldi
    » Adı güzel, kendi güzel Muhammed
    » GÜZEL ULKEMİZİN GÜZEL HABERLERİ
    » AY İLE GÜNEŞİM GELDİ