.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Vote_lcapİsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama I_voting_barİsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Vote_rcap 
berfin
İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Vote_lcapİsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama I_voting_barİsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
beden SosyoLoji 2022 mutluluk elveda Dost yorumsuz kadın 2023 şair zorunlu sıcak sarı sevgi özgürlük neden bahar hatırla odun yalnızlık muhtesim paint papatya belkide değilim sevmek
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama

YazarMesaj
    Misafir
    Misafir
    Anonymous

İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Empty
    MesajKonu: İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama   İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:53 pm

İsrail Sanayi ve Ticaret Bakanı Binyamin Ben Eliezer Saldırı Ardından Meydana İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama Israil-den-ilk-ust-duzey-aciklama-2079079_6958_kGelen ÖlüBinyamin Ben Eliezer, İsrail donanmasının Gazze'ye yardım taşıyan filoya saldırısının ardından, meydana gelen ölümlere üzüldüğünü söyledi.
    Ben Eliezer, Ordu radyosuna yaptığı açıklamada, "Görüntüler kesinlikle hiç hoş değil. Ben ancak ölümlere üzüldüğümü söyleyebilirim" dedi.
    Ben Eliezer, dün gece yarısı sonrası İsrail donanması askerlerinin saldırısından sonra açıklama yapan İsrailli ilk üst düzey yetkili oldu.
    Bu arada İsrail'in Kanal 2 televizyonu, yine yabancı kanallara dayanarak, ölü sayısının 20'ye yükseldiğinin söylendiğini duyurdu.
    Ancak İsrail'de operasyonla ilgili haberlerde sansür uygulanması nedeniyle, sadece sınırlı bilgi akışı bulunuyor ve haberler sadece dış basına dayandırılıyor.
    İsrail'den ölü veya yaralı sayısına ilişkin de herhangi doğrulama veya yalanlama gelmedi.
    Bu arada İsrail ordusundan "Mavi Marmara" gemisine yapılan uyarı basına verildi. Buna göre İsrail donanmasından Mavi Marmara'ya, operasyon öncesi "Şu anda çatışma bölgesine yaklaşıyorsunuz. Rotanızı değiştirip Aşdod limanına doğru ilerleyin. Orada yardımlar boşaltılıp Gazze'ye gönderilecek; sizler de ülkelerinize dönersiniz. Yardımların Gazze'ye iletildiğini de göreceksiniz" denildiği belirtildi.
    Öte yandan İsrail Kanal 2 televizyonu, gemilerden sadece Mavi Marmara'da olaylar meydana geldiğini, diğer 5 gemidekilerin direnmeden İsrail askerlerine teslim olduğunu da aktardı. Aynı televizyon, Marmara gemisindekilerin İsrail komandolarını taşlar, uzun bıçaklar ve sopalarla beklediğini, hatta birkaç el silah sesi duyulduğunu da öne sürdü. (Anadolu Ajansı)

İsrail'den İlk Üst Düzey Açıklama
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » İSRAİLDEN İRANA SİNSİ PLAN
    » Fenerbahçe'den açıklama
    » Peres'ten Şaka Gibi Açıklama
    » İsrail G.Kurmay'ından sürpriz açıklama!
    » IHH – INSANI YARDIM VAKFI IHH Adana şubesinden önemli açıklama