.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Başarımız Tesadüf Değil Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Başarımız Tesadüf Değil Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Başarımız Tesadüf Değil Vote_lcapBaşarımız Tesadüf Değil I_voting_barBaşarımız Tesadüf Değil Vote_rcap 
berfin
Başarımız Tesadüf Değil Vote_lcapBaşarımız Tesadüf Değil I_voting_barBaşarımız Tesadüf Değil Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
paint değilim sevgi odun sıcak muhtesim şair kadın hatırla bahar 2023 yalnızlık yorumsuz sevmek zorunlu sarı beden belkide neden SosyoLoji elveda 2022 papatya mutluluk özgürlük Dost
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Başarımız Tesadüf Değil

2 posters
    YazarMesaj
    berfin
    TecrubeLi ÜyE
    TecrubeLi ÜyE
    berfin

Ruh HaLi : Başarımız Tesadüf Değil Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Başarımız Tesadüf Değil Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 1847

Başarımız Tesadüf Değil Empty
    MesajKonu: Başarımız Tesadüf Değil   Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 12:45 am

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Turkcell Süper Lig'de bu sezonda ilk yarıyı lider bitirdiklerini ve başarılarının tesadüf olmadığını kanıtladıklarını söyledi.

Bahçelievler Özel Fatih İlköğretim Okulu'nun düzenlemiş olduğu etkinlikte yılın en iyi antrenör ödülünü alan Uygun, burada düzenlenen panele katıldı. Kürsüye geldiği anda öğrencileri asker selamı ile selamlayan Bülent Uygun, neden her yerde asker selamı verdiğini ise şöyle açıkladı:

"Fenerbahçe'de oynadığım dönemde başkanım Güven Sazak gol attıktan sonra gelip selam vermemi istemişti. Galatasaray maçında gol atınca ben de selam vermek üzere hazırlanıyordum. O günlerde olduğu gibi yine ülkemizde terör olayları yaşanıyordu. O anda tribünde yer alan seyircilerin birisinin babası şehit olmuştu ben de çok duygulandım. Bunu görünce ben de asker selamını başkanıma verdim. O günden sonra hep asker selamı veriyorum."

- "BAŞARILI OLMAK İSTİYORUZ" -

Turkcell Süper Lig'de geçen yıl olduğu gibi bu yılda ilk yarıyı lider tamamladıklarını hatırlatan genç teknik adam, "Geçen yıl elde edilen başarının bu yıl elde edilmesi bizi mutlu etti. Bu başarımızın tesadüf olmadığını herkese gösterdi. Artık Türkiye'de hiçbirşeyin eskisi gibi olmadığını herkese göstermeye başladık. Geçen yıl son haftalarda şampiyonluğu kaybettik. Bu yılda ilk yarıyı yine lider bitirdik. Başarılı olmak istiyoruz." diye konuştu.

Türk futbolundaki en büyük sorunun sistemsizlik olduğunu ifade eden Bülent Uygun, "Sivasspor'un başarısında ise biz bir sistem getirdik. Başkanımız bize güvendi oturduk bazı hesaplar planlamalar yaptık. Şu anda onları doğru bir şekilde uygulamaya devam ediyoruz. Hedefimiz daha iyi yerlere gelmek." dedi.

Genç teknik adam, futbolcu olmasaydı kesinlikle sporcu olacağını kaydetti.

Bir öğrencinin ilerleyen süreçte Fenerbahçe veya başka bir büyük takımı çalıştırıp çalıştırmayacağı ile ilgili bir soruya ise Bülent Uygun, politik bir cevap vermeyeceğini belirterek, "Benim ilk hayalim Anadolu'dan bir takımı şampiyon yapmaktır. Daha sonra bu takımla Avrupa'da başarılar elde etmek istiyorum. Büyük takım veya milli takımda da çalışırım. Ancak başarıya inanan zihniyetlerin olduğu yerde ben de varım." dedi.

- MEHMET YILDIZ'IN TRANSFER KONUSU -

Sivas ekibinde özellikle son yıllarda büyük takımların transfer listesinde yer alan Mehmet Yıldız hakkında Teknik Direktörü Bülent Uygun, şöyle konuştu:

"Biliyoruzki herkes Mehmet Yıldız'ı almak istiyor. Bugün de Kulüpler Birliği Toplantısı vardı. Başkanıma dedimki "Başkanım Mehmet Yıldız'ı almak isteyen varsa onlarla görüş. Transfer edecek olan bizim istediğimiz meblağı verirse alsın. Yok almayacaklarsa oyuncumuzun kafasını rahat bıraksın dedim. "

- UYGUN'UN KARNE NOTU 100 -

Bahçelievler Özel Fatih İlköğretim Okulu yöneticileri başarılı teknik adama günün anısına bir karne verdi. Karnede Bülent Uygun'un tüm notları ise yüz olması dikkatlerden kaçmadı. Bülent Uygun, karneyi alıp pozu verdikten sonra "Bu karneyi babama götüreceğim okul hayatımda hiç bu kadar parlak karnem olmamıştı." espirisini yaptı.

Öte yandan Bülent Uygun, kürsüye gelen Sivasspor forması giyen öğrencilerle bir maç öncesinin provasını canlandırdı.
    yorumlar(0)

Başarımız Tesadüf Değil Smiley10
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Başarımız Tesadüf Değil Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Başarımız Tesadüf Değil Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Başarımız Tesadüf Değil Empty
    MesajKonu: Geri: Başarımız Tesadüf Değil   Başarımız Tesadüf Değil Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 8:49 am

Başarımız Tesadüf Değil Smiley10 Başarımız Tesadüf Değil Bayrak10 Başarımız Tesadüf Değil Smiley10 tabi tabi öyledir eminim .hocanıza bir bakın allah aşkına fenerli değilmi :) yess

............................................
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Başarımız Tesadüf Değil
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Bursa'da kahreden tesadüf
    » yasal değil
    » FIKRA DEĞİL GERÇEK
    » F - 16 DEĞİL AF-101 FOTO GALERİ
    » aslında öyle değil