.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Vote_lcap“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” I_voting_bar“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Vote_rcap 
berfin
“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Vote_lcap“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” I_voting_bar“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
papatya sarı belkide 2023 muhtesim mutluluk zorunlu yalnızlık sevgi yorumsuz değilim bahar sıcak sevmek odun paint şair 2022 neden elveda SosyoLoji özgürlük beden Dost hatırla kadın
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!”

YazarMesaj
    Misafir
    Misafir
    Anonymous

“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Empty
    MesajKonu: “Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!”   “Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:52 pm

“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” 939620090415074131870geçtiğimiz yıl 25 Mart günü bir helikopter kazasında vefat eden BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu 28 Şubat sürecinde neler yaşadıklarını anlattı...
    Habertürk TV'de Balçiçek Pamir’le Söz Sende’nin konuğu olan, geçtiğimiz yıl 25 Mart günü bir helikopter kazasında vefat eden BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu eşi ile geçen yıllarını anlattı ve kazayla ilgili soru işaretlerini dile getirdi.
    Balçiçek Pamir’in “28 Şubat süreci size nasıl yansıdı?” sorusuna Gülefer Yazıcıoğlu şu cevabı verdi: “Bizim evimizin içinde 28 Şubat yaşanmadı. Ama sonuçta üzücü bir olay. Hiçbir milletin böyle bir süreç yaşamasını istemem kendi adıma. Kimseye hiçbir şeyi zorla dikte ettiremezsiniz.”

Yazıcıoğlu süreçle ilgili bir anısını da şöyle anlattı:
    “Konuşarak halletmemiz gereken her şeyi ringe çıkmış gibi halletmeye çalışıyoruz. Benim gibi başörtülü insanların sanki bu ülkenin ötekileştirilmiş insanları gibi gösterilmesi çok ağırıma gitti. Benim vergilerimle yapılan askeri mekanlara başörtülüyüm diye gidemiyorum mesela. Hayatımdan bir örnek vereyim: Kızım ilkokuldayken sınıf annesinin eşi askerdi, ordu evinde bir toplantı düzenlenmişti. Kızıma ‘Annenle değil de benim bir arkadaşım var onunla gelebilir misin?’ dendi düşünebiliyor musunuz?”
    Gülefer Yazıcıoğlu programda ayrıca kazadan sonra eşinin cep telefonu ve diğer eşyalarının kendisine teslim edildiğini ancak çantasının bugüne dek hala kendisine verilmediğini söyledi. Çantasının içinde silahının, özel evraklarının ve cüzdanının bulunduğunu söyleyen Yazıcıoğlu çantanın bulunup kendisine mi verilmediğini yoksa hiç mi bulunamadığını bilmediğini de sözlerine ekledi.
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : “Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : “Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Empty
    MesajKonu: Geri: “Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!”   “Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” Icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 12:40 pm

“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!” 96096
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

“Kızıma 'annen başörtülü gelmesin' dediler!”
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Başörtülü yarı çıplaklar!
    » Çok Değerli Başörtülü Hanım Kardeşlerim,
    » Peki Başörtülü Kızlar Kiminle Evlenecek?