.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Vote_lcapYeni haftada hava soğuyacak HARİTALI I_voting_barYeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Vote_rcap 
berfin
Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Vote_lcapYeni haftada hava soğuyacak HARİTALI I_voting_barYeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
yalnızlık 2022 muhtesim beden papatya özgürlük sevgi neden değilim SosyoLoji yorumsuz 2023 belkide Dost sıcak paint sevmek şair bahar odun sarı elveda mutluluk hatırla kadın zorunlu
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI

YazarMesaj
    Misafir
    Misafir
    Anonymous

Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Empty
    MesajKonu: Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI   Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 10:34 pm

Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI 969720100220074427361Edirne'den, Ankara ve Kastamonu'ya kadar soğuma var. Doğuda sıcaklık yüksek. Ama Mart soğuk geçmeye devam edecek. Yeni hafta doğu kesimler de dahil, tüm Türkiye daha fazla soğuyacak
    Marmara'da sıcaklık 10 derecenin altına indi, yeni hafta boyunca hava daha çok soğuyacak. Bugün yağış balıkesir, Bursa, Sakarya boyunca bölgenin güney ve doğusunu etkiliyor. Yarın ara verecek.
    İç Anadolu bugün Niğde-Kayseri dışında yağışlı. Hava Eskişehir'de soğurken, Sivas’ta bugün de ılık. Sivas ve çevresindeki kentlerde soğumanın hissedileceği gün Salı, aynı gün sıcaklık 10 derece birden düşecek.
    Ege geneli bugün aralıklı yağmurlu. Poyraz sıcaklığı hızla düşürüyor. Pazartesi, Salı günü hava açık ama Ege’de de çok soğuk olacak.
    <> BÖLGE BÖLGE 5 GÜNLÜK HAVA HARİTALARI VE İL İL 5 GÜNLÜK SICAKLIK DERECELERİ
    Güneydoğu Anadou ve Akdeniz Güneyde bugün çöl tozu yoğunluğu daha fazla artıyor. Oluşan pus nedeniyle güneş kısa süre görülebilecek. Akdeniz’de: Isparta, Burdur, Güneydoğu’da ise Batman, Diyarbakır civarında yağmur bugün çamurlu yağacak.
    Doğu Anadolu'da ise sıcaklık düşmüyor, daha da artıyor. Bugün Van, Hakkari, Muş arasında sağanak yağmur var. Yarın tüm bölge yağmurlu ama sıcaklık artacak. Salı ise soğuma başlayacak.
    Karadeniz’in tamamı yağışlı, bugün batı karadenizin ardından, Salı günü Doğu Karadeniz de soğuyacak. Dikkat: iki gün Doğu Karadeniz’de yağışlar kuvvetli. Bu akşam boluda yağmur karla karışık yağacak.
    ORTA VE DOĞU KARADENİZ İLE DOĞU ANADOLU'NUN BÜYÜK BÖLÜMÜNDE KUVVETLİ YAĞIŞ BEKLENİYOR
    Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu'nun büyük bölümünde kuvvetli yağış beklendiği bildirildi.
    Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, bu akşam 23.00'den itibaren yarın akşam aynı saate kadar sürecek yağışların, Orta ve Doğu Karadeniz (Tokat, Ordu, Amasya, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin), Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda (Bingöl, Tunceli, Erzincan, Erzurum, Kars, Ağrı, Ardahan, Iğdır, Hakkari, Muş ve Şırnak) kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara (sel, su baskını, heyelan, kar erimeleri, çığ vb.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.
    Açıklamada, yağış dolayısıyla sel, su baskını, ani sel, heyelan ve çığ tehlikesi olabileceği uyarısında da bulunuldu.
    SOBA ZEHİRLENMELERİNE DİKKAT
    Yapılan bir diğer açıklamada ise kuvvetli rüzgar dolayısıyla Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da soba zehirlenmeleri olabileceği uyarısında bulunuldu.
    Açıklamada, rüzgarın; bugün (Pazar) Doğu Anadolu'nun doğusunda, yarın Doğu ve Güneydoğu bölgesinin tamamında güney ve güneybatı (Lodos) yönlerinden kuvvetli esmesi beklendiğinden başta soba zehirlenmeleri olmak üzere meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.
    NTV-AA-Haber 7

Yeni haftada hava soğuyacak HARİTALI
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Yeni haftada hava nasıl olacak? Haritalı
    » Yılbaşında hava durumu
    » Yeni ehliyet alacaklara yeni uygulama
    » Bu yerlere yoğun kar geliyor Haritalı
    » Kuvvetli yağış, fırtına ve kar yağışı Haritalı