.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Vote_lcapŞenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? I_voting_barŞenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Vote_rcap 
berfin
Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Vote_lcapŞenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? I_voting_barŞenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
odun muhtesim 2023 değilim papatya sevmek SosyoLoji hatırla sevgi elveda bahar Dost neden şair özgürlük sarı yalnızlık sıcak kadın paint belkide mutluluk zorunlu 2022 beden yorumsuz
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi?

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Empty
    MesajKonu: Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi?   Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 8:26 am

Diğer SİYASET haberlerini okumak için tıklayınız...
    Şenol Güneş AK Parti'ye ne yanıt verdi? 28303

AK Parti Trabzon’da sürpriz bir isme, Güney Kore’de antrenörlük yapan Şenol Güneş’e adaylık teklif etti. Güneş, teklife ne yanıt verdiğini şöyle açıkladı:

AK Parti Trabzon’da sürpriz bir isme, Güney Kore’de antrenörlük yapan Şenol Güneş’e adaylık teklif etti. Güneş, “Bir göreve layık görülmek güzel ama hazır olmak da gerek” diyerek teklifi reddettiğini açıkladı.
    Mart ayındaki yerel seçimler öncesinde partiler, belediye başkanlığı için en güçlü adayları seçme telaşında. AK Parti Trabzon’da sürpriz bir isme adaylık teklif etti. futbolseverlerin yakından tanıdığı, eski milli takım teknik direktörü Şenol Güneş’e. Güneş kabul etmedi, çünkü kendisini bu görev için hazır görmediğini açıkladı.
    Güney Kore’de Seul futbol takımını çalıştıran teknik direktör Şenol Güneş, tatil için Trabzon’a geldi. Geldiği gibi de siyasi teklifle karşılaştı. Güneş, “Buraya gelmeden önce de çok arayanlar oldu. Bugün geldim, yarın da döneceğim. Şehirde de aynı şey söyleniyor. O sevgi güzel bir şey. Bir göreve layık görülmek ve o göreve istenmek gurur verici bir olay. Ama hazır olmak ve planlamak lazım. Çünkü ben hayatımda her şeyi planladım” dedi.
    Güneş AK Parti’den gelen Belediye Başkanı adaylığı önerisine hayır dediğini söyleyerek, “Bunu düşünenlere teşekkür ediyorum. Şehirdeki bu sevgiye cevap vermek isterim ama cevabı şu an görev alarak düşünmüyorum ama şu anda Trabzon Belediye Başkanlığı veya bir başka kentin belediye başkanlığı için kendimi hazır hissetmiyorum” dedi.
    Güneş önceki yıllarda da CHP’den teklif aldığını açıkladı: “Düşünüldüğümü biliyorum. Söylendiğini biliyorum. Bana ulaştı ama yalnız bu olmadı. Dönemini hatırlamıyorum ama 7-8 sene önce halk partisinden de geldi.”

NTV
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » ŞENOL GÜNEŞ TRABZONDA
    » İtalya'dan, ABD ve İsveç'e tokat gibi yanıt
    » Güneş ile evlen
    » Güneş ışınlarına dikkat!!!!
    » GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ