.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Vote_lcapMehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı I_voting_barMehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Vote_rcap 
berfin
Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Vote_lcapMehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı I_voting_barMehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
özgürlük paint sevmek değilim bahar zorunlu beden 2022 yalnızlık yorumsuz sevgi belkide neden sarı şair mutluluk kadın Dost odun sıcak muhtesim papatya hatırla SosyoLoji 2023 elveda
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Empty
    MesajKonu: Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı   Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 4:40 am

Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı 116620091205123929247

"Kurban bağışı kesim ihalelerinde yolsuzluk" iddialarıyla ilgili olarak Mehmetçik Vakfı Başkanı dahil 4 kişi tutuklandı. 1 kişi ise serbest bırakıldı. Vakıflar Genel Müdürlüğü de, 2 derneğe inceleme başlattı.

''Kurban bağışı kesim ihalelerinde yolsuzluk yapıldığı'' iddiasıyla başlatılan operasyonda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan ve yapılan itiraz üzerine yeniden mahkemeye çıkarılan 5 kişiden, Mehmetçik Vakfı Başkanı Salih Güloğlu'nun da aralarında bulunduğu 4'ü tutuklandı.
    Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcıları Hüseyin Kocabey ve Mehmet Tamöz, Mehmetçik Vakfı Başkanı Salih Güloğlu'nun da arasında bulunduğu 5 kişiyi, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk etmişti.
    Şüpheliler, Nöbetçi Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkartıldı.
    Mahkeme, Murat Ünver'i serbest bırakırken, Mehmetçik Vakfı Başkanı Salih Güloğlu, Cengiz Baştuğhan, Akif Emre Yalçınkaya ve Arif Uzun'u tutuklanmasına karar verdi.
    Salih Güloğlu, adliye çıkşıında gazetecilere, ''Kendimin ve ailemin yüzünü kızartacak hiçbir şey yapmadım. Böyle bir olaya adımızın karışmasından üzgünüz'' diye seslendi.
    Soruşturmayı yürüten savcılar, Ankara 10. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından daha önce serbest bırakılan 11 kişi hakkında ''tutuklanmaları amacıyla yakalanmaları'' talebiyle Ankara 26. Asliye Ceza Mahkemesine başvurmuş, zanlıların serbest bırakılmasına yaptıkları itirazı yerinde gören mahkeme, Mehmetçik Vakfı Başkanı Salih Güloğlu, LÖSEV Başkanı Üstün Ezel, Deniz Feneri Derneği Başkanı Mehmet Cengiz ile Ankara Et Borsası Başkanı Faik Yavuz'un da aralarında bulunduğu 11 kişinin ''tutuklanmaları amacıyla yakalanmalarına'' karar vermişti.
    AA
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Mehmetçik Vakfı başkanı tutuklandı
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Erzincan Başsavcısı İlhan Cihaner tutuklandı VİDEO
    » sınıf başkanı
    » IHH – INSANI YARDIM VAKFI IHH Adana şubesinden önemli açıklama
    » Ihh Insani Yardim Vakfi - Ihh Humanitarian Relief Foundation, İHH, Dadaab Kampında:
    » Belediye Başkanı'na Yumruklu Saldırı