.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Vote_lcapFenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu I_voting_barFenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Vote_rcap 
berfin
Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Vote_lcapFenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu I_voting_barFenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
muhtesim sevgi 2022 zorunlu sıcak belkide sarı sevmek bahar yalnızlık odun neden SosyoLoji mutluluk değilim kadın paint hatırla elveda beden yorumsuz Dost papatya özgürlük 2023 şair
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Empty
    MesajKonu: Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu   Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu Icon_minitimeCuma Mart 11, 2016 6:41 am

Fenerbahçe, Türkiye'nin Avrupa'daki ülke puanına da katkıda bulunmaya devam ediyor.

UEFA Avrupa Ligi'nde şimdiye kadar 14,5 puan toplayan Fenerbahçe, bu sezon Avrupa'da en fazla puan kazanan Türk takımı oldu.

G.SARAY 9, BEŞİKTAŞ 7 PUAN TOPLADI

Galatasaray Avrupa kupalarında 9, Beşiktaş ise 7 puan topladı. UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nde grup aşamasından önce oynanan eleme ve play-off turu müsabakalarında galibiyet için 1, beraberlik için de 0,5 puan kazanan takımlar, grup müsabakalarında ise galibiyetler için 2, beraberlikler için de bir puan elde ediyor.

BONUS PUANLAR DA VAR

Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanan takımlar 4, gruplardan çıkan ekipler ise 5 puan bonus kazanıyor. Takımlar ayrıca gruplardan sonra her tur için de bir puanın sahibi oluyor.
    UEFA Avrupa Ligi'nde ise bonus puanlar çeyrek final etabından başlıyor ve bu aşamadan sonra turu geçen ekiplere bir puan veriliyor.

UEFA GELİRİ 10 MİLYON EURO'YA ULAŞTI

Fenerbahçe'nin UEFA'dan bu sezon elde ettiği gelir 10 milyon avroya yaklaştı.
    UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda mücadele ettiği için 2,4 milyon avroyu kasasına koyan sarı-lacivertli takım, ayrıca şu ana kadar sergilediği başarılı performansla 3,4 milyon avroluk primin de sahibi oldu.
    Fenerbahçe, bunun yanı sıra UEFA'nın gelir havuzundan da pay alacak.

BEŞİKTAŞ 4,7 MİLYON KAZANDI

Türkiye'yi geçen yıl UEFA Avrupa Ligi'nde temsil eden Beşiktaş, havuzdan 4,7, Trabzonspor da 3,75 milyon avro almıştı. Fenerbahçe'nin de bu sezon söz konusu kalemden en az 4 milyon avro kazanması bekleniyor.
    Böylece yaklaşık 10 milyon avroluk UEFA gelirinin sahibi olan Fenerbahçe, son 16 turu rövanşında Braga'yı eleyerek çeyrek finale yükselmesi durumunda ise 1 milyon avroyu daha kasasına koyacak.
    Not: Ülke puanı hesaplamasında, takımların elde ettiği puanların toplamı kupalara katılan takım sayısına bölünüyor. Türkiye bu sezon şu ana kadar 6,6 puan elde etti.
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Fenerbahçe 10 milyon euroyu kasasına koydu
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » THY'den 309 milyon lira net kâr
    » 41 Milyon Liralık Unutkanlık
    » Hamas ABD'nin 400 milyon $'ını reddetti
    » 'Her yıl bir milyon kişiye HIV bulaşıyor'
    » 2 milyon kişiye KEY müjdesi!