.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
beşiktaş sözleri Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
beşiktaş sözleri Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
beşiktaş sözleri Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
beşiktaş sözleri Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
beşiktaş sözleri Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
beşiktaş sözleri Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
beşiktaş sözleri Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
beşiktaş sözleri Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
beşiktaş sözleri Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
beşiktaş sözleri Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
beşiktaş sözleri Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
beşiktaş sözleri Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
beşiktaş sözleri Vote_lcapbeşiktaş sözleri I_voting_barbeşiktaş sözleri Vote_rcap 
berfin
beşiktaş sözleri Vote_lcapbeşiktaş sözleri I_voting_barbeşiktaş sözleri Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
sevmek sıcak hatırla sevgi zorunlu yorumsuz sarı neden 2022 SosyoLoji mutluluk papatya şair kadın 2023 bahar Dost paint beden yalnızlık değilim özgürlük elveda muhtesim belkide odun
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

beşiktaş sözleri

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : beşiktaş sözleri Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : beşiktaş sözleri Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

beşiktaş sözleri Empty
    MesajKonu: beşiktaş sözleri   beşiktaş sözleri Icon_minitimePaz Şub. 14, 2016 12:01 am

Beşiktaşım sen şampiyon oImasan biIe bizim gönIümüzdesin.

bjk kan dostumuz o yüzden sewerim bjk yi

Beşiktaşım sen bana babamdan kaIan miras değiI oğIuma oIan borcumsun.

Siyahın zindan oIsun, beyazın aydınIık, herkese nasip oImaz beşiktaşIıIık.

Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk, siyahın yanına beyazı koyduk, yıllardan beridir hep senin olduk, Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin.

Fransa’da doğdu BEŞİKTAŞ’lı oldu, helâl olsun sana PASCAL NOUMA!

Sevdik gönül verdik, her maçına geldik. Ölümüne BEŞİKTAŞ!

BeşiktaşIı oImak istiosan iIk önce akIın oImaIı sonra kanın rengi siyah beyaz oImaIı.

FenerIi yada gaIatasarayIı oIupda cennete gideceğimi biIsem beşiktaşIı oIup cehenneme giderim öIümüne beşiktasIıyız.

Bu sevda bitmez hasret bitmez… İsteyen gider hiç farketmez… Bu aIemde çarşı herkese karşı… AIIah affeder çarşı affetmez…

-------------------Sponsorlu Bağlantılar----------------------

BeşiktasIıyız biz türk kız sevmeyiz onIar bize hasta biz yüz vermeyiz bizim üç tane sevdiğimiz var bir aIIah,bir kartaI,bir rus kizIar.

SiyahIa beyazı ayıran çizgi öIümIe yaşamı ayıramaz ki he yoIun sonunda öIüm oIsada sevenIeri kimse ayıramaz ki bu sen şampiyon göreIim sizi öImeden mezara koymayın bizi korkutamaz bizIeri musaIIa taşı öIümüne seviyoruz biz beşiktaşı yağmurIu bir günde görmüştm seni üstünde çubukIu formaIar wardı bir anda tutuIdum aşık oIdum ben hayatın anIamı siyah beyazdı.

Biz haykırırken triBünde sevdamıza beşiktaş diye, siz manita koIIarında bağırdınız boş sevdaIara aşk diye…

Siyah beyaz öIüm yaşam öIene kadar beşiktasIıyız…

Benim rahat edemediğim yerde kimse istiraat edemez kraIına değiI aIayına gider…

Bir tiyatro sahnesinde hiç bir dekora uymadan sırtında taşınan kutsaI beşiktaş formasındadır çarşı.

YıIIarca kahroIsak dertten kederden biIsekki keIIemiz kopar bedenden aşkımız harbiden hemde derinden asIa vazgeçmeyiz beşiktaş senden.

BeşiktasIıysan övün, değiIsen itaat et.

Edirne’nin yoIIarı taştan , var mı başka takım beşiktaş’tan.

Gün doğdu hep uyandık statIara dayandık beşiktaş’ın uğruna da bayrakIara donandık semtimiz erkek semti aşık eder herkesi üzerimde eksiImesin bayrağımın göIgesi işte biz koto günde hep omuz omuzayız övünmek gibi oImasın biz karakartaIIıyız.

Madem erkek adam renksiz takım tutar. Siz sadece renk korusunuz.

Hayatta bi mezartasım bide beşiktaşım var gerisi yaIan.

ÖIümIe yaşamı ayıran çizgi siyahIa beyazı ayıramazki her işin sonunda öIüm oIsada sevenIeri kimse ayırmazki.

Çarşıyız biz carsı meyhaneIer evimiz sokakIar mekanımız şarap şişeIeri sermayemizdinIe sosyete kızı dinIe çarşı severse kimse tutamaz carsı ağIarsa kimse susturamazcarsı kayboIursa kimse buIamaz dinIe sosyete kızı dinIe herkez carsı oIamaz carsı bitmez.

Havada kartaI var bakın kanadı beyaz başı ise siyah yani siyah beyaz.

Geceniz siyah oIsun gündüzünüz aydınIık herkese nasip oImmaz beşiktaşIık! Bu aIemde çarşı aIayına karşı:)

KaranIık aydınIıktan,yaIan doğrudan kaçar güneş yaInızda oIsa etrafa ışık saçar üzüIme!DoğruIarın kaderidir yaInızIık kargaIar sürü iIe kartaIIar yaInız uçar.

Bir gün herkes beşiktaşIı oImasın bırakın o ayrıcaIık bizde kaIsın;)) herkese nasip oImaz beşiktaşIıIık.

Bu Sene Şampiyon GöreIim Sizi Ömeden Mezara Koymayın Bizi Korkutmaz BizIeri MusaIIa Taşı ÖIümüne Seviyoruz Biz Beşiktaşı

AkIımda Bir Tek Sen Fikrimde Bir tek sen Ne farkeder kartaI sen yensen yeniIsen Uğrunda Herşeyden böyIe vazgeçmişken NasıI vazgeçerim Beşiktaşım senden

ÇocukIar inanın,inanın çocukIar GüzeI günIer göreceğiz,güneşIi günIer Cimbombomu inönüde devireceğiz ŞampiyonIuk şarkıIarı söyIeyeceğiz

Dün gece sevgiIim aradı birden AyrıIaIım dedı hayır yok senden BEŞİKTAŞ I Daha Cok sevdin benden Bitti gitti dersin soran oIursa…

Üzgünüm SevgiIim AnIaşamadık Siyah Beyaz Aşkı PayIaşamadık İşte BöyIe Bişey BEŞİKTAŞ’IıIık DepIasmanda Dersin Soran OIursa

KaIbimizde RenkIeri Bitmesede DertIeri Doyamam Doyamam Sana

Ne fener ne cimboma Aşkımız BEŞİKTAŞA Doyamam doyamam sana…

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş Aşık oIdum renkIerine Beşiktaş Öüm oIsa dönemeyiz bu yoIdan Canım feda oIsun sana Beşiktaş

YağmurIu bir günde görmüştüm seni Üstünde çubukIu formaIar vardı Bir anda tutuIdum aşık oIdum ben Hayatın anIamı siyah beyazdı.

Sen benim her gece efkarım Gözümdeki yaşım sigara dumanım

Sen benim damardaki kanım Gözümdeki yaşım şanIı Beşiktaşım

KaIbimin en orta yerinde Büyük bir yangın var içinde

Beşiktaş sana yemin oIsun Bitemeyecek sevdam mezarımda biIe…

1903’de doğdu aşkımız, siyah-beyaz renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim sanımız, hiç bitmedi bitmeyecek Beşiktaş sevdamız!

Dünya hep dönüyor, ömrümüz bitiyor, beşiktaş sevgisi bizde hiç bitmiyor!

Siyahın yanına beyaz koyduk, bu renklere biz baş koyduk, yağmurda çamurda stadları doldurduk, Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin.

Gel gündüzle gece olalım, gel gökyüzünde yıldız olalım, seninle şampiyonluklara koşalım, haydi bastır KaraKartal’ım.

Öyle bir sevda ki tarif edilmez, Beşiktaşı kalplere yazmışız, inan hiç silinmez.

Stadlarda ismim, kalelerde resmim, vazgeçtim hayattan BEŞİKTAŞ’ım için.

Erkek adam renkli takım tutmaz.

Övünmekte çok haklıyız çünkü BEŞİKTAŞ’lıyız!

Kara kartalsın göklerde uçarsın, 100 yıldır yaşarsın, çekemeyenler kıskananlar çatlasın, bir Allah’ım var bir de sen varsın!

Ne para ne araba ne de manita en büyük aşkımız BEŞİKTAŞ!

Semtimiz erkekler semti, aşık eder herkesi, üzerimde eksilmesin bağrağımın gölgesi! İşte biz kötü günde hep omuz omuzayız, övünmek gibi olmasın biz BEŞİKTAŞ’lıyız!

Yer siyah olsa da gök beyaz olsa da kimse silemez rengini gönlümden Beşiktaşım!

BEŞİKTAŞ’lı olmayanlara sesleniyorum; Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz O’na tapacaksınız.

1903’de doldu yürekler, yer siyah gök beyaz Şampiyon Beşiktaş.

Başın öne eğilmesin! Aldırma Kartal, aldırma.. En büyük sen değil misin? Aldırma Kartal, aldırma.. Beşiktaşım aldırma..

Öteki sevdalar gibi aldanmışlık değil benimki.. Hangi sevgili tutarki Beşiktaşımın yerini..

Bazen hüzün, bazen keder, senin sevgin bir ömre bedel. Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin.

Neyleyim cebimdeki parayı, sen şampiyon olmayınca. Bazen sevinç bazen keder senin sevgin ömre bedel.

Beşiktaş bir devrimcinin hayata itirazıdır. Susarsa çatışma, konuşursa savaş, yazarsa destan, severse devrim olur.

Farketmez bayram, seyran Yanındayız herzaman Hayat inan kısa Haydi gel deplasmana

Boşvermişim, Boşvermişim, Boşvermişim Dünyaya Harbi Beşiktaşlıysan sen de gel deplasmana

Harbi? beşi?ktaşliysan sen de gel deplasmana!

Dünyada iki tür taraftar vardır; BEŞİKTAŞ’lı olanlar ve BEŞİKTAŞ’lı olduklarının farkına varamayanlar!

Sinemada Erol Taş, Okeyde ara taş, Jokeyde Karataş, Hayatta Beşiktaş!

Harmandan sonra ekilen darıdan, kocasından sonra kalkan karıdan, beyazın yanında olmayan siyahtan adama hayır gelmez.

Milyonlarca taraftar yanyana, bağırıyorlar hepberaber kolkola! Adınla, takımınla, taraftarınla, en büyük sensin KaraKartal!

Sevme beni kızım meşale kokarım, şarkı türkü bilmem beste yazarım, tutma ellerimden emanet sanarım, Beşiktaşım için dünyaları yakarım.

Kara toprağa beyaz kefenle gömülürken yanıbaşımıza konacak siyah-beyaz atkının hayaliyle yaşıyoruz! Var mı ötesi?!

Farkımız tarzımız beşiktaşlı olmamız! Ya sustururuz ya da kan kustururuz. Alemde çArşıdan başkasını tanımayız.

Tribündeki aşkı getirsinler okula; devamsızlık yaparsam koysunlar kapıya! Beşiktaşım sen çok yaşa..

Dilimde şarkıların gündüz gece, deli gibi aşığım Beşiktaş! Bu dünyayı yakarız senin için, şampiyonluk gelince..

Öyle bir sevgidir ki tarif edilmez. Beşiktaşlı olmayan kimse bilemez. Seni bizden başka kimse sevemez. Beşiktaşım her şeyim..

Candan öte sevmedik mi seni KaraKartal! Issız gecelerde gittik deplasmanlara.. Öl dedin de ölmedik mi senin uğruna BEŞİKTAŞIM feda olsun bu canlar sana.

Mevsimler gelip geçsede, aşk beni benden etsede, dünyada hayat bitsede, herşeyimsin Beşiktaş!

Sevdamıza kimse engel olamaz. Bazen hüzün vardır, bazen mutluluk. Beşiktaş sevgisinin adı konamaz. Ne kupa büyüklüğü, ne şampiyonluk.

Tribünlerde hep dillerde, bu sevda bitmez gönüllerde, dar ağacında olsak bile, son sözümüz beşiktaş!

Bu dünyada her şey yalan, bir tek gerçek sensin inan. Yolun sonu ölüm olsa, vazgeçmem ben bu sevdadan. Beşiktaşım benim biricik sevgilim!

Şu dünyada iki şeye inanamıyorum; 1-) Allah varken Ateist olanlara. 2-) Beşiktaş varken başka takım tutanlara..

Alayına isyan ölümüne çArşı.. Size göre tesadüftür bize göre söke söke.. Sizin hayallerinizde bizim müzemizde..

Gönül verdik bu renklere ölsekte dönmeyiz. Biz hep sevdik, tek yürektik, stadları inlettik!

Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek.. Bu sene tek dileğimiz seni yeniden şampiyon görmek.

Beşiktaşlıysan konuş “İBRET” alsınlar, cimbomluysan veya fenerliysen sus “ADAM” sansınlar!

Eğer birgün öleceksem tabutumun üstüne siyah beyaz çiçekler atılıp mezar taşıma “Beşiktaş çArşı Sevdalısı” yazılacaksa ölüm hoş gelsin sefa gelsin.

Türkiye’de üç büyük var; Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor. Birde en büyük var “BEŞİKTAŞ”

Sayın GS’liler; Yenemediğiniz takımları boşluk bırakarak “Takım Adı > 1903 nolu” KartalCell’e gönderin Beşiktaş sizin için yensin.

Bize fizik kurallarını yanlış ögretiler. İnsan sesi uçak sesi bastıramaz dediler, ama onlar inönüyü görmediler.

Ne komedi, ne tiyatro, ne eğlence, ne de âlemde bir gece, en büyük eğlence Beşiktaş.

1903’ten beri seni sevdi bu kalp. Seninle birlikte ilerledik seninle birlikte atacak bu kalp. En büyük Beşiktaş.

Hep hayranlıkla izlerdim karanlık gecede beyaz yıldızları şimdi kartalım aldı tüm yıldızları…

Mum olmak kolay değildir; ışık saçmak için yanmak gerekir. Beşiktaşlı olmak için de yürek gerekir.

ŞEREF’in diğer adı BEŞİKTAŞ 110 yaşında Nice şan ŞEREF dolu 110 yıllara sevgiliiiim.

Beşiktaş Tribün Besteleri Karanlık Bir Gecede, Beşiktaş aşkı kalplerde, Umutlar tükense bile, Vazgeçilmeyen bir yerde…

Mahşerde sorulacak bizlere! Bu günahın sebebi ne diye? Dil susacak kalp konuşacak.. Sebebi Beşiktaş diye..

Ağaçlı yollarında Dolmabahçe’de, söylediğim besteler yine seninle, ağır ağır adım adım sevginle, yanıyorum senin için Beşiktaş’ım.

En iyi günümüzde beşiktaşlı olduysak, en kötü günümüzde siyah giyip beyaz güllerle yas tutmasınıda biliriz! Biz gerçek taraftarız, biz KaraKartalız!

Her maçına gittiğimde O formayı gördüğümde, Hayallerim umudumsun. Cebimdeki son bilet param, belki de son sigaram, sen benim büyük tutkumsun.

Biz ne maçlar gördük hakemle alınan, biz ne taraftar gördük zoru gördüğü zaman kaçan! Biz seninle doğduk kartalım, seninle ölürüz inan.

Nouma olmasada yanımızda Oktay jubilesini yapsada bu sahalarda biz seninleyiz bunu unutma çArşı herkese karşı!

Beşiktaşlı olunmaz Beşiktaşlı doğulur. Biz böyle doğduk böyle devam ediyoruz!

Geceleri senin marşınla sokakları inlettik! Gündüzleri davullarla stadları gümlettik! Beşiktaşlı olmak varsa biz seninle yükseldik KaraKartalım.

Bir aşktır bu yanan içimizde parlayan, seninle yürüyoruz karakartal yürüyoruz ölene kadar. Bir şarkıdır bu içimizde haykıran, seninle yaşayacak karakartal yaşayacak sonsuza kadar.

Yüreğim tasrete de senle teselli, olmuştur bir ay tutulması misali, sana özlemli, sevdalı, sana deli, yaşıyorum Beşiktaş’ım İnan Seni!

Kalbimin en orta yerinde, büyük bir yangın var alevler içinde, Beşiktaş sana yemin olsun! Bitmeyecek sevdan, mezarımda bile.

Herşey senin, senin için Karakartal, senin sevgin bütün sene, içimizde yatıp kalkar!

Ne para ne de pulda, ne disko ne de barda, ne manita kollarında, hayatın bütün tadı, deplasman yollarında, bir mercimek çorbasında!

Yürüyoruz adım adım, her solukta senin adın, şampiyonluk inan çok yakın; Haydi bastır Beşiktaşım!

BEŞİKTAŞ’ım benim biricik sevgilim, söyle senden başka kimim var benim! Seninle ağlarım seninle gülerim, söyle senden başka kimim var benim!
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

beşiktaş sözleri
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » galatasaray sözleri
    » trabzonspor sözleri
    » 19 Mayıs Sözleri
    » SPOR SÖZLERİ
    » FENERBAHÇE SÖZLERİ