.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Vote_lcapAkhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 I_voting_barAkhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Vote_rcap 
berfin
Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Vote_lcapAkhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 I_voting_barAkhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
odun yorumsuz özgürlük papatya 2022 bahar mutluluk elveda hatırla sevmek şair beden neden kadın muhtesim sıcak SosyoLoji sevgi belkide değilim 2023 sarı paint yalnızlık zorunlu Dost
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Empty
    MesajKonu: Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1   Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1 Icon_minitimePaz Şub. 07, 2016 6:09 am

Spor Toto Süper Lig'de 20. hafta mücadelesinde Akhisar Belediyespor ile Trabzonspor kozlarını paylaştı. Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynanan maçı kazanan 2-1'lik skorla Akhisar oldu ve 5 hafta sonra ligde galip geldi.

Akhisar'da savunmanın önemli ismi Douglao, 8. dakikada maçın açılış golünü atarken; Trabzonspor'da Muhammet Demir bu gole 14. dakikada cevap verdi. 80. dakikada Rodallega penaltıdan skoru belirledi.

Öte yandan Trabzonspor'da Douglas, 87. dakikada gördüğü kırmızı kartın ardından takımını 10 kişi bıraktı. Alınan bu sonucun ardından Akhisar puanını 33 yaparken, Trabzonspor 24 puanda kaldı.

Ligin bir sonraki haftasında Akhisar deplasmanda Gaziantepspor ile karşılaşacak. Trabzonspor sahasında Kayserispor'u ağırlayacak.

AKHİSAR BELEDİYESPOR 2 - 1 TRABZONSPOR

Stat: Manisa 19 Mayıs

Hakemler: Halis Özkahya, Kemal Yılmaz, Mehmet Cem Hanoğlu

Akhisar Belediyespor: Lukac, Ahmet Cebe, Douglao, Caner Osmanpaşa, Kadir Keleş, Onur Ayık (Dk. 46 Vaz Te), Merter Yüce, Custodio (Dk. 58 Aykut Çeviker) , Nguemo, Sami (Dk. 86 Bruno), Rodallega

Trabzonspor: Esteban, Salih Dursun, Douglas, Bosingwa, Musa Nizam (Dk. 77 Yusuf Yazıcı), Yusuf Erdoğan, Okay Yokuşlu (Dk. 90+2 Akakpo) Fatih Atik, Sefa Yılmaz (Dk. 83 Muhammet Beşir), Marin, Muhammet Demir

Goller: Dk. 8 Douglao, Dk. 80 Rodallega (Penaltıdan) (Akhisar Belediyespor), Dk. 14 Muhammet Demir (Trabzonspor)

Kırmızı kart: Dk. 87 Douglas (Trabzonspor)

Sarı kartlar: Dk. 45+1 Merter Yüce, Dk. 70 Kadir Keleş (Akhisar Belediyespor), Dk. 45+1 Marin, Dk. 63 Salih Dursun (Trabzonspor)

MAÇTAN DAKİKALAR

Karşılaşmanın 8. dakikasında Akhisar Belediyespor 1-0 öne geçti. Sol kanattan Sami'nin kullandığı köşe vuruşunda ceza alanı içinde Merter Yüce'nin attığı şutta Douglao üzerine gelen topu kaleye yönlendirdi ve meşin yuvarlak filelere gitti: 1-0.

14. dakikada Trabzonspor beraberlik golünü buldu. Sağ kanattan Marin'in yaptığı ortada Trabzonsporlu futbolcular kafayla topu Muhammet Demir'e aktardı. Ceza alanı içinde topla bir süre ilerleyen Muhammet Demir, çapraz pozisyonda yaptığı vuruşla topu ağlara gönderdi: 1-1.

22. dakikada Sami'nin sol kanattan yaptığı ortada Salih Dursun'dan seken topla buluşan Rodallega'nın kafa vuruşunda meşin yuvarlak direkten oyun alanına döndü. Dönen topu Trabzonspor savunması kontrol etti.

Müsabakanın ilk yarısı 1-1 berabere sona erdi.
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Akhisar Belediye - Trabzonspor: 2-1
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » 29 Mart 2009 Yerel Belediye Başkanlığı Seçimlerinde, Kdz.Ereğli Ak Parti Belediye Başkan Adayı Sizce Kim Olmalıdır.
    » GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYESPOR
    » TRABZONSPOR KAZANDI
    » 'Trabzonspor'a 6 da atabilirdik'
    » Trabzonspor şov