.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Vote_lcapAzer Bülbül Hayatını Kaybetti I_voting_barAzer Bülbül Hayatını Kaybetti Vote_rcap 
berfin
Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Vote_lcapAzer Bülbül Hayatını Kaybetti I_voting_barAzer Bülbül Hayatını Kaybetti Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
şair özgürlük belkide papatya yorumsuz odun mutluluk sevgi elveda neden bahar SosyoLoji yalnızlık paint sarı beden sıcak hatırla değilim sevmek muhtesim kadın Dost zorunlu 2022 2023
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Azer Bülbül Hayatını Kaybetti

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Empty
    MesajKonu: Azer Bülbül Hayatını Kaybetti   Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimePaz Ocak 08, 2012 1:49 am

Antalya'da kaldığı otel odasında ölü bulunan sanatçı Azer Bülbül, son yolculuğuna uğurlandı. 08.01.2012 - 13:43 Azer Bülbül takma ismini kullanan sanatçı Sabutay Keskin'in, cenaze namazı öğlen vakti Esenyurt Merkez Camii'nde kılındı. Bülbül'ün anne ve babası da oğullarını son yolculuğuna uğurlamak için yurt dışından geldi. Cenaze namazına aralarında İzzet Yıldızhan, Nihat Doğan, Mahmut Tuncer, Nuri Sesigüzel, Hakkı Bulut gibi sanatçıların bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı. Yağmura rağmen ünlü sanatçının sevenleri de son yolculuğunda onu yalnız bırakmadı. "HEPİMİZİN GİDECEĞİ YER AYNI" Bülbül'ün yurt dışında yaşayan babası Remzi Sabutay ve annesi tabutun başında sinir krizi geçirdi. Arkadaşlarının ölümünün kendilerini çok üzdüğünü dile getiren şarkıcı Hakkı Bulut, "Beşerin hayatı vardır. Bir çizgidir. Bir başlangıç ve son nokta vardır. Sevgili Azer Bülbül kardeşimiz şu anda son noktada. Artık sözlerin bittiği noktadayız. Genç yaşta sanat dünyasından bir arkadaşımızı kaybetmenin ızdırabını yaşıyoruz. Hepimizin gideceği yer aynı. Allah rahmet eylesin." dedi. "ÖNCE BABALAR SONRA EVLATLAR" Sanatçı İzzet Yıldızhan, Azer Bülbül'ün son iki yıldır içki içmediğini söyledi. Yıldızhan, "Allah gençliğine acısaydı keşke. Çok sevdiğim bir kardeşimdi. Şu an ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Uyuşturucu ve içkiyi bırakmıştı. Bir çok insan belki inanmaz ama gerçekten bırakmıştı. Yanındaki hanımefendi keşke birilerine haber verseydi. Düğümleniyorum bir şey diyemiyorum şu anda. Allah her zaman sıralı ölüm nasip etsin. Önce babalar sonra evlatlar ölmeli bence. Çok kötü bir durum." diye konuştu. "Hepimizin içtenlikle sevdiği bir delikalıydı." diyen Nuri Sesigüzel ise, "Çok duygusal ve güzel bir çocuktu. Bu alemde bizim meslekte onu sevmeyen bir Allah'ın kulu yoktu. Herkes seviyordu. Abdestimizle bugün buraya geldik. Son eserinde de bir parçasını dinledim. Sanki öleceğini bilerek okumuş. Zamansız bir ölümdü. Allah yakınlarına sabır versin." diye konuştu. Sanatçı İbrahim Tatlıses de cenazeye çelenk gönderdi. Bu arada cenazenin götürülüşü sırasında izdiham yaşandı. Şarkıcı Nihat Doğan eline mikrofonu alarak kalabalığı yatıştırmaya çalıştı. Cenaze tekbirler eşliğinde araca konuldu. Ünlü şarkıcının cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Esenyurt Gülbahçe mezarlığında toprağa verildi.
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Empty
    MesajKonu: Geri: Azer Bülbül Hayatını Kaybetti   Azer Bülbül Hayatını Kaybetti Icon_minitimeC.tesi Ocak 14, 2012 12:26 am

Sözüm Ona ailesi olarak Merhum Azer BüLbül!e ALLLAH'tan rahmet kederli ailesine sabırlar dileriz.
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Azer Bülbül Hayatını Kaybetti
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Özhan Canaydın hayatını kaybetti
    » Rauf Denktaş hayatını kaybetti
    » Mehmet Ali Birand hayatını kaybetti
    » Müslüm Gürses hayatını kaybetti
    » Cüneyt Gökçer hayatını kaybetti