.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Vote_lcapBulanık'ta Eğitim Toplantısı I_voting_barBulanık'ta Eğitim Toplantısı Vote_rcap 
berfin
Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Vote_lcapBulanık'ta Eğitim Toplantısı I_voting_barBulanık'ta Eğitim Toplantısı Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
neden SosyoLoji beden bahar yorumsuz özgürlük muhtesim Dost yalnızlık sıcak hatırla paint 2022 kadın odun papatya zorunlu değilim sevmek belkide sarı 2023 elveda sevgi şair mutluluk
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Bulanık'ta Eğitim Toplantısı

YazarMesaj
    Muhtesim
    Admin
    Admin
    Muhtesim

Ruh HaLi : Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Sessiz10
    Hangi ülkedensiniz : Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Turkey-1
    Teşekkür Sayısı : 10146

DoSt GüLLeRİ
    ŞİİRLERİM: 22

Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Empty
    MesajKonu: Bulanık'ta Eğitim Toplantısı   Bulanık'ta Eğitim Toplantısı Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 5:57 am

Muş'un Bulanık İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez, ilçede görev yapan öğretmenlerle toplantı yaptı.

getNormalSWF("250", "250", "http://www.nethabercilik.com/images/banner/nethabercilik_seriilan.swf?clickTag=http%3A//www.kocaeliseriilan.com");

Muş'un Bulanık İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez, ilçede görev yapan öğretmenlerle toplantı yaptı.

Bulanık Halk Eğitimi Merkezi'nde düzenlenen toplantıda konuşma yapan Kaymakam Ferit Görükmez, amaçlarının öğrencilere en iyi şekilde eğitim vermek olduğunu söyledi. Eğitimde başarının yükseltilmesi için öğretmenlere büyük görevler düştüğünü ifade eden Ferit Görükmez, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu kaydetti. Öğretmenlerinin görevlerinin sadece derse girip dersten sonra eve gitmek olmadığını ifade eden Görükmez, öğretmenlerin en büyük görevinin çocukları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak
    olduğunu dile getirdi.
    Okula gelmeyen öğrencilerin eğitimlerini sürdürmeleri için gereken çabanın gösterilmesi gerektiğine dikkat çeken Görükmez, "Amacımız geleceğin teminatı çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmektir. Kaymakamlık olarak bu konuda her türlü desteği vermeye hazırız. Bir eğitimcinin işi öğrencilere en iyi şekilde eğitim vermektir" dedi.
    Okul yöneticilerinden eğitimdeki başarıyı artırmak üzere okullar için hedefler belirlemeleri istenerek, belirlenecek hedeflere her okulun ulaşması halinde, ilçedeki genel başarının da artacağını vurgulayan Görükmez sözlerini şöyle sürdürdü;
    "Devletimizin sınırları belli, okullarımızdaki bazı eksikliklerin giderilmesi pek mümkün olmuyor. Gönül ister ki bütün okullarımız dört dörtlük olsun. Belki yatırım anlamında bir gecikme olmuştur. Ama son yıllarda çok güzel yatırımlar var. İlçe olarak birçok ilin öğrenci sayısından daha fazla öğrencimiz var. Bir kısım okulumuzda ikili öğretim var, belki sıkıntıların en başında bu geliyor. Okul veya derslik başına düşen öğrenci sayımız oldukça fazladır. Sıkıntılarımız var. Başlı başına hizmetli sıkıntısı
    bütün okullarımızın problemidir. Bunun için devlet tarafından bir çözüm bulunmadığı sürece sizler ve bizler tarafından giderilmesi tamamen çözüme kavuşturulması da mümkün değil. Vakıf kanalıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama bu konuda da problemlerle karşılaşabiliyoruz. Biz yine de velilerimizi zorlayacağız. Vermeyecekler ama yine de zorlayacağız başka çaremiz yok. Burada veliler öğrenciye karşı, okula karşı duyarsız. Camilerdir, taziye evleridir güzellikle yapılıyor. Ama okula gelince bırakın destek
    olmayı tahrip ediliyor, camı kırılıyor, bilgisayarları çalınıyor."
    Birçok çocuğun daha okul yüzü görmediğini belirten Görükmez, "Mezralara gidiyorsun 18-20 yaşlarında gençlerle karşılaşıyorsunuz. Birçoğu okuma yazma bilmiyor. Okumayan bu çocuklardan çok fazla şey bekleyemezsiniz. Herkesin devletin eğitim sisteminin içine girmesi lazım. Bu çocukların olumsuz işlerde kullanılması çok kolay. Bunlar ülkemizin çok ciddi problemleri. Hepinizden fedakarlık bekliyoruz. Biraz rutin dışı normalin üstünde sizden gayret bekliyoruz. Yönetici olarak öğretmenlerinizi yönlendirin.
    Öğretmenlik sadece derse girip, dersten sonra çıkıp gitmek değildir. Eleştirmek, konuşmak kolay, siz bunu yapmayacaksınız. Sizin icraatlarınızı görmek istiyoruz" dedi.
    Toplantıya Bulanık Kaymakamı Ferit Görükmez'in yanı sıra, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Sarıdağ, İlçe Milli Eğitim şube müdürleri ile ilçe merkezi ve köylerde görev yapan okul müdürleri katıldı.
    http://muhtesimturhan.yetkinblog.com

Bulanık'ta Eğitim Toplantısı
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » vicdansız eğitim
    » Dini eğitim ve Çocuk
    » AÖF'lilere örgün eğitim ve burs müjdesi
    » Eğitim seviyesi yüksek kadınlar sigara içiyor