.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
OOO KİMLER GELMİŞ
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Image-6F24_4B24C70E
Lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz...

.Sözüm Ona.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.Sözüm Ona.

.____ SÖZÜM ONA ____.

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİLetiŞiM
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Trabzonspor ADANADA puansız Kaldı
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:38 am tarafından Muhtesim

» Fırtına Adana'da Esemedi
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimeCuma Ekim 06, 2023 8:36 am tarafından Muhtesim

» spartak trnava 1 - 2 Fenerbahçe
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimePerş. Ekim 05, 2023 10:08 am tarafından Muhtesim

» Fenerbahçe 5 - 0 Rizespor
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimePaz Ekim 01, 2023 8:41 am tarafından Muhtesim

» Adana Demirspor beşiktaşı farklı yendi
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimeCuma Eyl. 29, 2023 7:25 am tarafından Muhtesim

» Makber Hafız Burhan
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimeSalı Eyl. 26, 2023 9:40 am tarafından Muhtesim

» Emir Sultan Kümbeti ve Camii /ahlat /Bitlis
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:54 am tarafından Muhtesim

» Selçuklu Mezarlığı / ahlat / Bitlis
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:48 am tarafından Muhtesim

» Eski Mardin
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:41 am tarafından Muhtesim

» Esenlik Köyü (ABRİ) CAMİİ /MUŞ
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimePtsi Eyl. 25, 2023 7:35 am tarafından Muhtesim

En iyi yollayıcılar
Muhtesim
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Vote_lcapCepte Yüzde 150 Artış İddiası I_voting_barCepte Yüzde 150 Artış İddiası Vote_rcap 
berfin
Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Vote_lcapCepte Yüzde 150 Artış İddiası I_voting_barCepte Yüzde 150 Artış İddiası Vote_rcap 
karanfil
Necati
hzn
SusKun
Aslı
ela-gözlüm
buket_07
Şamil
Anahtar-kelime
2023 yorumsuz zorunlu belkide özgürlük muhtesim yalnızlık neden elveda bahar kadın sevgi şair mutluluk papatya Dost sarı SosyoLoji paint 2022 hatırla sevmek beden odun sıcak değilim
SAAT
NAMAZ ÖĞRENİYORUM
NAMAZ HABERLERİ
  SİTENE EKLE
SİTENE EKLE
Kur’an-i Kerim OgReN
www.baktube.tr.gg
sitene ekle
İstiklal Marşı
İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:
Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

GüNüN SöZü
Ads

No ads available.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder

Cepte Yüzde 150 Artış İddiası

YazarMesaj
    Misafir
    Misafir
    Anonymous

Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Empty
    MesajKonu: Cepte Yüzde 150 Artış İddiası   Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Icon_minitimePaz Mayıs 09, 2010 7:56 am

Tüketiciler Birliği, GSM Operatörlerinin Sabit Ödenen Ücretlerde Yüzde 150'yi Geçen Oranlarda Zam Yaptığını İddia Etti. Cepte Yüzde 150 Artış İddiası Cepte-yuzde-150-artis-iddiasi_3012_oGSM operatörlerinin faturalı hatlarda yaptığı bazı tarife değişiklikleri sonucunda sabit ödenen ücretlerde yüzde 150'yi geçen oranlarda artış olduğu bildirildi.
    Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Nazım Kaya, 1 Nisan itibarıyla GSM aramalarında azami ücretin dakikada 64 kuruştan 40 kuruşa çekildiğini anımsatarak, bu düzenleme ile tüketicinin daha ucuza GSM haberleşme hizmeti alabileceğinin sevincini yaşadığını belirtti.
    Azami ücret tarifesindeki 24 kuruşluk gelir kaybını telafi etmek isteyen operatörlerin, kontörden liraya geçişte gizli zam yaparak eski karlarını korumayı amaçladığını vurgulayan Kaya, kontörlü hatlarda gece yarısı zammını yapan operatörlerin faturalı hatlarda da çeşitli tekniklerle artış hesapları içinde olduğunu kaydetti.
    Bu tekniklerin sabit ücret artışı şeklinde olduğunu belirten Kaya, şöyle devam etti:
    ''Yeni tarifelerle daha ucuza konuşulacak savunmasıyla tüketici ikna edilmeye çalışılmakta olup, azami ücretteki indirim oranı yüzde 38'lik bedel indirimi tüketiciye yansımayacaktır. Mevcut fiyatlarla devam edilmesi halinde faturalarında düşüş bekleyen tüketici, aynı bedelde faturaları ödemeye ikna edilmeye çalışılmaktadır. Yeni tarife ve paketlerin müjde olarak sunulması, daha önceden izlediğimiz sahneleri andırmaktadır. 'Doya doya konuş, kuruş kuruş öde' gibi tatlı sözlere aldanan tüketici çok ağır bedeller ödemiştir.''
    Kaya, sayısız tarife ve kampanyaların arasında boğulan tüketicilerin yeni dönem faturalarını mutlaka kontrol etmesini isteyerek, ''Özellikle sabit alınan ücretlerde ciddi artışlar söz konusu. Yapılan artışlardan genellikle tüketicinin haberi olmuyor. Vatandaş, artışı faturayı gördüğünde anlıyor'' dedi. (Anadolu Ajansı)

Cepte Yüzde 150 Artış İddiası
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » EMEKLİYE YILLIK YÜZDE 8,83 ZAM
    » 15 yılda 250 kişi kanserden öldü’ iddiası
    » Robert Prosinecki BJK'ye iddiası!
    » Santa Cruz F.Bahçe'ye iddiası
    » TÜRKÖNE DEN, ALPARSLAN TÜRKEŞ İDDİASI